Portatherm.sk Portatherm.cz
Kontaktujte nás!
+420 530 500 454
Pod Sídlištĕm 1, 636 00 Brno
info@portatherm.cz

Lamelové clony

 

Ve skladovacích prostorech, průmyslových bránách, továrnách, ale i v restauracích nebo zemědělských objektech. Všude tam využijete kvalitní lamelové clony, které nejenže chrání prostory před průvanem, ale zároveň v zimě i snižují tepelné ztráty a minimalizují riziko vnikání prachu do objektu.

Pro použití lamelových clon svědčí i řada dalších výhod: například dokážou snížit hladinu hlučnosti a můžete je použít i jako další zdroj přírodního osvětlení. Zároveň ale díky použití měkčeného PVC umožňují lamelové clony rychlý a jednoduchý průchod osob i průjezd jakékoliv techniky. Kvalitní lamelové clony jsou trvale pružné a lze je využít i jako vnitřní hygienické přepažení.

5 tipů, kde použít lamelové clony

Lamelové clony nebo také protiprůvanové clony, PVC závěsy, plastové, pruhové či pásové závěsy existují v široké škále variant.

Přemýšlíte, jestli potřebujete lamelové clony i do své firmy? Máme pro vás pár tipů, kde je lze využít.

  • v průmyslových vratech – v průmyslovém provozu najdou lamelové clony uplatnění jako závěsy do velkých otvorů
  • ve dveřích – menší lamelové clony lze použít pro osobní provoz, například pro oddělení dílny od garáže
  • v chladicích boxech – lamelové clony slouží jako závěsy do otvorů chladicích a mrazících boxů a zamezují úniku chladu, čímž snižují náklady na energie
  • v chladírenských zařízeních – lamelové clony se využívají jako závěsy na masové pulty i pro oddělení přístěnných vitrín a mrazicích boxů
  • kolem bazénů – lamelovými clonami můžete oddělit vnitřní a venkovní část bazénů


Poptávkový formulář - nezávazná kalkulacePowered by BreezingForms