Portatherm.sk Portatherm.cz
Kontaktujte nás!
+420 530 500 454
Pod Sídlištĕm 1, 636 00 Brno
info@portatherm.cz

Vrata do interních provozů

Interní rychlonavíjecí vrata slouží v první řadě na oddělení dvou frekventovaných provozů v interiéru, s účelem eliminovat průvan, zabraňovat úniku teplého vzduchu z vytápěného provozu, snížit hladinu hluku, zabraňovat roznášení nečistot do čistých provozů.

 

Výhody námi nabízených rychlonavíjecích vrat

  • Snižují spotřebu energie
  • Zabezpečují rychlý, permanentný tok
  • Široký srtiment otváracích opcí
  • Nejvyšší stupeň bezpečnosti
  • Řešení i do speciálních provozů

 

Forum star

Rychlost s dlouhou životností
Rychlonavíjecí vrata do interiérů s navíjecí rychlostí 1,2 m/s. Jediný systém, který se v případě nárazu automaticky vrací do vodících kolejnic, díky kterému se výroba a provoz nemusí zastavit. Standardní odolnost vůči větru je 45 km/h, větší odolnost je možné zabezpečit na požádání. Vyrábí se až do rozměrů 4,5m x 4,5m a mají velmi nízkou poruchovost v porovnání s jinými vraty.

 

Ditec Sector

Rychloběžná brána vhodná do interiéru i do exteriéru s navíjecí rychlostí 0,9m/s. Odolnost vůči větru do 90 km/h. Brána je vybavená modulárním vyvažovacím systémem a protinárazovým systémem ACS (Anti Crash Systém). Bránový list tvoří vyměnitelné moduly, díky kterým se bránový list dá vytvořit tak, aby kombinací průsvitných a barevných částí brána uspokojila i speciální požadavky. Další výhodou je, že v případě opotřebení anebo poškození je každý modul lehce vyměnitelný. Vyrábí se až do rozměrů 6,0 x 6,0m.