Portatherm.sk Portatherm.cz
Kontaktujte nás!
+420 530 500 454
Pod Sídlištĕm 1, 636 00 Brno
info@portatherm.cz

Svařovací zástěny

Ochrana svářeče při svařování je samozřejmostí, ale co ostatní lidé, pracovníci, kteří se pohybují v jeho bezprostřední blízkosti? Jak při svařování spolehlivě ochránit okolí? Řešením jsou svařovací zástěny, které jsou určené pro bezpečné oddělení prostoru pro svařování a okolního prostředí.

Nejškodlivějšími typy záření, které při svařování vznikají, jsou ultrafialové, červené a modré záření. Ta mohou způsobit nebezpečné poškození lidského oka, proto není vhodné ochranu zdraví při práci podceňovat. Díky své nízké ceně jsou svařovací zástěny ideální volbou pro ekonomickou a hlavně účinnou ochranu zdraví všech zaměstnanců, kteří se pohybují v prostředí, kde se často svařuje.

6 důvodů, proč investovat do svařovacích zástěn

  • Ochrana proti nežádoucímu škodlivému UV záření v okolí svařovacího procesu.
  • Ekonomicky výhodná investice – nízká pořizovací cena spolu s efektivním využitím dělá ze svařovacích zástěn ideální řešení i pro malé firmy či jednotlivce.
  • Manipulace se svařovacími zástěnami je velmi jednoduchá a hravě z nich dokážete vytvořit i celý svařovací box.
  • Můžete si vybrat z široké kombinace pásů a plachet.
  • Svařovací zástěny můžete použít i pro oddělení různých technologických procesů.
  • Pokud máte speciální požadavky na rozměry svařovací zástěny nebo máte jakékoliv jiné specifické přání, vyrobíme vám svařovací zástěnu přesně podle vašich požadavků.

Díky odolným materiálům, ze kterých se svařovací zástěny vyrábí, vám navíc budou sloužit spoustu let i při každodenním používání. Svařovací zástěny jsou jednoduše řečeno přesně tou investicí, o které byste neměli uvažovat ani minutu.


Poptávkový formulář - nezávazná kalkulacePowered by BreezingForms