Jak zabezpečit výlohy proti zlodějům? Vyzkoušejte bezpečnostní fólie na výlohy a okna

Klasickým bezpečnostním prvkem na výlohách a oknech obchodů bývaly donedávna mříže. S postupem let se ale zabezpečování stává estetičtějším a funkčnějším. Jedním z nejmodernějších způsobů ochrany proti zlodějům je bezpečnostní fólie pro okna a výlohy. Už jste o ní slyšeli?
Jak zabezpečit výlohy proti zlodějům? Vyzkoušejte bezpečnostní fólie na výlohy a okna

Neviditelný, ale funkční bezpečnostní prvek

Zabezpečení oken proti zlodějům lze provádět různými způsoby. Jedním z nich je mechanické zabezpečení (mříže, výztuhy, zámek) nebo třeba bezpečnostní sklo. Kvůli bezpečnostnímu sklu je ale nutné tabule kompletně vyměnit a to se obvykle nevyplatí, zvlášť pokud si obchod pouze pronajímáte.
Neinvazivním řešením je nalepení bezpečnostní fólie – ta má navíc oproti mřížím, zámkům nebo drahému sklu spoustu výhod. Pojďme se společně podívat, jaké to jsou:

  • Bezpečnostní fólie chrání výlohy, okna a skleněné prvky před rozbitím.
    Fólie zabraňuje v případě rozbití skleněných ploch jejich roztříštění a tak je pro zloděje prakticky nemožné se přes rozbité sklo dostat dovnitř. Ať už se tedy vaše výloha nebo budova stanou terčem vandalismu nebo nebezpečných osob, s bezpečnostní fólií vše zůstane v naprostém bezpečí.
  • Bezpečnostní fólie je průsvitná a neviditelná.
    I nadále tak můžete vystavovat své produkty na denním světle procházejícím výlohou – bezpečnostní fólie propouští světlo, ale zachycuje škodlivé UV záření . Neviditelný vzhled fólie oceníte také v případě, že se objekt, který chcete zabezpečit, nachází například v památkové zóně, kde je instalace mříží a dalších bezpečnostních prvků nežádoucí.
  • Bezpečnostní fólii lze instalovat kamkoliv.
    S kvalitní bezpečnostní fólií můžete zabezpečit stávající skleněné plochy obchodů, budov, kanceláří, ale ocení je také zákazníci bydlící v přízemí nebo v nebezpečných lokalitách.

Jak se bezpečnostní fólie instaluje

Průsvitná bezpečnostní fólie se s pomocí speciálního roztoku nalepí na jakoukoliv skleněnou plochu (i atypickou) a dokonale k ní přilne. Bezpečnostní fólie je okem de facto neviditelná a nijak nezasahuje do vzhledu výlohy nebo budovy.

Zaujalo vás neviditelné zabezpečení s pomocí bezpečnostní fólie?

Toužíte-li po skutečně kvalitních bezpečnostních fóliích, jsou fólie PortaTherm skvělou volbou. Rádi pro vás navrhneme nejideálnější zabezpečovací řešení na základě individuálních požadavků. Zároveň zajišťujeme odbornou montáž všech typů okenních fólií. 

I když je instalace bezpečnostní fólie snadná, je důležité při ní postupovat pečlivě tak, aby byla zachována bezpečnostní funkce. Bezpečnostních fólií jsme nalepili už stovky a proto se můžete spolehnout na vždy perfektní výsledek. 

Prohlédněte si sekci věnovanou bezpečnostním fóliím PortaTherm a přesvědčte se na vlastní oči, že modernější a snadnější způsob zabezpečení skleněných ploch v současnosti neexistuje. Zašlete nám nezávaznou poptávku prostřednictvím formuláře na webových stránkách a dopřejte si klidný spánek bez obav o svou výlohu, obchod nebo okna v přízemí.

Rychle naceníme

Na poptávku Vám odpovíme standardně do 1 pracovního dne. Napište nám a vše doladíme.

Proč zvolit
PortaTherm?

Snadno nainstalujete

Lamelové clony si 95% zákazníků instaluje svépomocí.

Na okenní fólie doporučujeme naši odbornou montáž.

Rychle dodáme

Nejpozději do týdne od doladění detailů budou PVC lamelové clony nachystané k nainstalování.

Vše online

Není potřeba nikam jezdit. Vše zvládneme přes internet nebo telefon. Ušetříte tak čas.

100%

100% kvalita

Reklamace prakticky nemáme. 99,9 % instalací je kompletně v pořádku dle přání klienta.

Zavřít [X]

Poptávkový formulář

Clony - sekce

Průjezd:

PVC pásy - sekce

Hladký - sekce

vroubkovaný - sekce

mrazuvzdorný - sekce

mrazuvzdorný vroubkovaný - sekce

Speciální - sekce

Množství - sekce

Okenní folie - sekce

Kývná vrata

Svařovací zástěny - sekce

Rolety - sekce

Další poznámky - sekce

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.