Okenní fólie, fólie na okna a skla

Protisluneční fólie na okna

Protisluneční fólie na okna

Protisluneční fólie na okna regulují intenzitu slunečního záření a zpříjemňují tak nejen pracovní, ale i domácí prostředí.

Bezpečnostní a ochranné fólie na okna

Bezpečnostní a ochranné fólie na okna

Bezpečnostní a ochranné fólie vás ochrání před nebezpečím.

Privátní - designové fólie na okna

Privátní - designové fólie na okna

Privátní - designové fólie zamezují nahlížení do prostor a jsou dodávány v několika variantách.

Často se nás ptáte

Na co jsou fólie na okna a sklo?

Fólie na okna mají řadu využití v závislosti na jednotlivých typech. Pomohou vám zabezpečit prostor proti vniknutí zlodějů. V letních měsících zabrání přehřívání místnosti. Chrání před poraněním při rozsypání okna či skla. Omezují viditelnost do prostoru.

Jaké jsou základní typy okenních fólií?

  1. Protisluneční fólie na okna
  2. Bezpečnostní fólie na okna
  3. Ochranné fólie na okna
  4. Privátní-designové fólie na okna

Jaké jsou vlastnosti okenních fólií?

Každý typ fólie má jiné vlastnosti. Protisluneční fólii oceníte v létě. Zabraňují průniku infračerveného záření a zadržují až 99 % UV záření. Díky tomu se místnosti nepřehřívají a vy se vyvarujete nepříjemného horka. Protisluneční fólie snižují náklady na přehřívání.

Bezpečnostní fólie na okna je skvělým pomocníkem při ochraně domu proti zlodějům. Fólie zamezuje roztříštění skla a odradí vstup zloděje dovnitř. 

Ochranná fólie na okna vás ochrání před poraněním při rozsypání okna či skla. Od bezpečnostních fólií se liší pouze svou tloušťkou.

Privátní-designové fólie na okna zamezují nahlížení kolemjdoucích do prostoru. Jejich výhodou je forma zpracování. Můžete si vybrat klasické mléčné fólie nebo vzorované, které zajistí částečnou průhlednost, případně zrcadlové.

Kde využijete okenní fólie?

Okenní fólie najdou využití v mnoha odvětvích. Využijí je domácnosti, ale najdou uplatnění i v průmyslu či potravinářství nebo ve školách a školkách. Protisluneční okenní fólie najdou uplatnění doslova všude, kde jsou okna a je potřeba snížit teplotu v interiéru. Okenní fólie lze nalepit na okna i na prosklené balkonové dveře, dveře do místnosti, skla kolem schodišť nebo na skla v nábytkové stěně.

Jak se fólie na okna lepí?

Fólie na okna se lepí pomocí speciálního roztoku, který se nastříká na okno i okenní fólii. Okenní fólie by měla být vždy o cca 5 cm větší než je rozměr skla pro případ křivého nalepení. Okraje fólie se na konci procesu zaříznou. Doporučujeme nechat si fólii nalepit od odborníků, kteří mají s lepením zkušenosti.

Jak se fólie na okna čistí?

Fólie na okna se čistí běžnými čistícími prostředky na mytí oken. Okenní fólie se nijak nepoškodí. Nepoužívejte rozpouštědla, ostré předměty, tekuté písky a napařovací přístroje.

Jaká je životnost fólií na okna?

Záleží na typu fólie, například u bezpečnostních či ochranných fólii udává výrobce fólií na okna životnost až 10 let. Z našich zkušeností však víme, že fólie vydrží i déle.

Jak dlouho trvá instalace?

Doba instalace je závislá na typu okenní fólie a skla. Rádi vás budeme o době instalace informovat před realizací zakázky.

Provádíme i odbornou montáž. Pro nezávaznou kalkulaci využijte prosím poptávkový formulář nebo výše uvedené kontakty. Vše je jednoduché, rychlé a zdarma.

Mokrý proces lepení okenních fólií

Fólie dodáváme včetně jejich odborné montáže. S ohledem na pořizovací cenu okenních fólií velmi důrazně doporučujeme, abyste je neinstalovali sami, ale nechali realizaci na nás. To nejzásadnější, tedy správné zaříznutí, lepení, a hlavně vyhlazení okenní fólie je třeba dělat na základě potřebných zkušeností a s nástroji, které zajistí dokonalý výsledek bez bublinek, faldů, ohybů a odlupování okenní folie! Pokud nemáte zkušenosti, doporučujeme lepení nechat na odbornících. My vám okenní fólie nalepíme velmi rychle a hlavně precizně. Instalaci provádíme bez jakéhokoliv znečištění interiéru. Pro vaši představu níže uvádíme, jak probíhá mokrý proces lepení okenních fólií našimi pracovníky.

Po nalepení okenní fólie začíná proces schnutí, jehož délka je závislá od více faktorů. Ještě jednou upozorníme, že je vhodné aplikaci fólie přenechat zkušeným odborníkům. Zničení drahé fólie by vás mrzelo.

Zavřít [X]

Poptávkový formulář

Clony - sekce

Průjezd:

PVC pásy - sekce

Hladký - sekce

vroubkovaný - sekce

mrazuvzdorný - sekce

mrazuvzdorný vroubkovaný - sekce

Speciální - sekce

Množství - sekce

Okenní folie - sekce

Kývná vrata

Svařovací zástěny - sekce

Rolety - sekce

Další poznámky - sekce