Portatherm.sk Portatherm.cz
Kontaktujte nás!
+420 530 500 454
Pod Sídlištĕm 1, 636 00 Brno
info@portatherm.cz

Okenní fólie

Okenní fólie na oknech ve vašem domě, v bytě nebo ve firmě nemusí nutně plnit jen funkci zamezení přehřívání interiéru nebo například ochrany proti rozbití. Čím dál více se okenní fólie stávají i oblíbeným estetickým doplňkem, které posunou nejen interiér, ale i vnější vzhled domu o několik kroků blíž k aktuálním trendům.

Provádíme i odbornou montáž. Pro nezávaznou kalkulaci využijte prosím poptávkový formulář (odkaz nahoře v menu) nebo výše uvedené kontakty.

 

Protisluneční okenní fólie se na okna aplikují buď z jejich venkovní, nebo vnitřní části. V prvním případě folie odrážejí velké množství tepla a nepředávají jej místnostem, čímž nedochází k přehřívání interiérů. V případě interiérových okenních folií je jejich výhodou ztlumení viditelného světla.

Bezpečnostní okenní fólie vytváří na oknech velmi odolnou průhlednou vrstvu pro zajištění maximální ochrany. Poskytuje spolehlivou ochranu proti vloupání a vandalismu, kde i po rozbití a prasknutí zůstává okno díky okenním foliím pro zloděje nepropustné. Ochranné okenní fólie se instalují do prostor, kde hrozí riziko rozbití skla a následné pořezání od střepů. Využití najdou jak ve školkách či školách, tak i v obytných prostorech například s malým dítětem.

Privátní - designové okenní fólie se často používají  v případech, kdy je potřeba splnit požadavky na částečnou průhlednost skleněných otvorů v interiérech. To je žádoucí ve všech prostorách, kde se setkává více lidí a je potřeba efektivně vytvořit zóny pro ničím nerušenou diskuzi. Jednou z nejoblíbenějších verzí okenních fólií pro tyto účely je fólie s efektem mléčného skla (pískování), případně i s nejrůznějšími vzory: s pruhy, mramorováním nebo kostkami.

 

Jaké jsou další důvody pro aplikaci protislunečních okenních fólií?

  • snižují náklady na klimatizaci
  • zamezují průniku až 85% infračerveného záření
  • filtrují až 99% UV záření
  • dodají interiéru i exteriéru moderní vzhled
  • chrání váš majetek před vandali a zloději