Portatherm.sk Portatherm.cz
Kontaktujte nás!
+420 530 500 454
Pod Sídlištĕm 1, 636 00 Brno
info@portatherm.cz

Bezpečnostní a ochranné okenní fólie

 

Ochranné okenní fólie SkyFol Security o tloušťce 100 mikronů Vás ochrání před nebezpečím, které přestavuje roztříštění skla. Při rozbití skla v důsledku nehody, bouřky nebo v jiných situacích představují střepy největší zdroj nebezpečí úrazu. Ochranné fólie se instalují do prostor, kde hrozí riziko rozbití skla a následné pořezání od střepů. Využití najdou jak ve školkách či školách, tak i v obytných prostorech například s malým dítětem.

Bezpečnostní okenní fólie SkyFol Security jsou čiré a vytvářejí velmi odolnou vrstvu, která poskytuje ochranu nejen proti vloupání a vandalismu. Jsou oproti ochranným pevnější a mají větší tloušťku. Skleněné tabule v oknech a dveřích jsou pro zloděje nejsnadnější způsob, jak se dostat k vašemu majetku. Bezpečnostní fólie o tloušťce 175 nebo 300 mikronů pachateli téměř znemožňuje překonání skla. Bezpečnostní fólie Skyfol Security S12 (300 µm) je certifikována (IKATES s.r.o. – akreditovaná zkušebna) dle Evropské normy EN 356 v kategorii odolnosti proti proražení P1A a P2A.

Provádíme i odbornou montáž.

Pro dotazy nebo nezávaznou kalkulaci vyplňte prosím formulář níže nebo nás můžete kontaktovat na výše uvedených kontaktech. Je to rychlé, jednoduché a zdarma. Cenovou nabídku zpracováváme případně Vás kontaktujeme standardně nejpozději následující pracovní den.

 

VÝHODY:

snižují riziko vykradení objektů

ochrana před úrazem pořezáním

i po rozbití zůstává sklo neprostupné

fólie jsou čiré, průhledné

certifikovaná v bezpečnostní třídě P1A a  P2A dle DIN EN 356


Poptávkový formulář - nezávazná kalkulacePowered by BreezingForms