Bezpečnostní a ochranné fólie na okna

Bezpečností a ochranné okenní fólie jsou čiré a zaručují dokonalou ochranu proti roztříštění skla a účinně chrání proti vloupání a vandalismu.

Bezpečnostní a ochranné fólie na okna

Provádíme i odbornou montáž.

Ochranné okenní fólie o tloušťce 100 mikronů Vás ochrání před nebezpečím, které přestavuje roztříštění skla. Při rozbití skla představují střepy největší zdroj nebezpečí úrazu. Ochranné fólie se instalují nejčastěji do prostor, kde hrozí riziko rozbití skel a poranění (školky, školy, obytné prostory s dětmi) nebo pak do potravináského průmyslu, kde je povinné mít ve výrobě skla zabezpečené.

 

Pro kalkulaci prosím využijte naše kontakty či poptávkový formulář. Vše je nezávazné, rychlé a zdarma.

 

  • ochrana před úrazem pořezáním
  • i po rozbití zůstanou střepy pohromadě
  • fólie jsou čiré, nedochází k úbytku světla
  • podle ČSN EN 12600 plní pevnostní kategorie 2B2
  • použití na všechny skla vč. zrcadel

Bezpečnostní okenní fólie vytváří na oknech velmi odolnou vrstvu pro zajištění maximální ochrany. Poskytují spolehlivou ochranu proti vloupání a vandalismu, kde i po rozbití a prasknutí zůstává okno pro zloděje nepropustné. Nejsilnější bezpečnostní fólie tl. 300 mikronů je certifikována (IKATES s.r.o. – akreditovaná zkušebna) dle Evropské normy EN 356 v kategorii odolnosti proti proražení P2A - po montáži od nás obdržíte certifikát. Na průběh certifikace (tři pády ocelové koule hmotnosti 4,1kg a průměru 100mm do stejného místa z výšky 3000mm) se můžete podívat v sekci Videa (nahoře v menu) nebo odkaz zde: Certifikace PortaTherm s.r.o.

 

Pro kalkulaci prosím využijte naše kontakty či poptávkový formulář. Vše je nezávazné, rychlé a zdarma.

 

  • snižují riziko vykradení objektů
  • i po rozbití zůstává sklo neprostupné
  • fólie jsou čiré, nedochází k úbytku světla
  • certifikovaná v bezpečnostní třídě P2A dle DIN EN 356 - obdržíte certifikát

Realizace z této kategorie

Mokrý proces lepení okenních fólií

Fólie dodáváme včetně jejich odborné montáže. S ohledem na pořizovací cenu okenních fólií velmi důrazně doporučujeme, abyste je neinstalovali sami, ale nechali realizaci na nás. To nejzásadnější, tedy správné zaříznutí, lepení, a hlavně vyhlazení okenní fólie je třeba dělat na základě potřebných zkušeností a s nástroji, které zajistí dokonalý výsledek bez bublinek, faldů, ohybů a odlupování okenní folie! Pokud nemáte zkušenosti, doporučujeme lepení nechat na odbornících. My vám okenní fólie nalepíme velmi rychle a hlavně precizně. Instalaci provádíme bez jakéhokoliv znečištění interiéru. Pro vaši představu níže uvádíme, jak probíhá mokrý proces lepení okenních fólií našimi pracovníky.

Po nalepení okenní fólie začíná proces schnutí, jehož délka je závislá od více faktorů. Ještě jednou upozorníme, že je vhodné aplikaci fólie přenechat zkušeným odborníkům. Zničení drahé fólie by vás mrzelo.

Zavřít [X]

Poptávkový formulář

Clony - sekce

Průjezd:

PVC pásy - sekce

Hladký - sekce

vroubkovaný - sekce

mrazuvzdorný - sekce

mrazuvzdorný vroubkovaný - sekce

Speciální - sekce

Množství - sekce

Okenní folie - sekce

Kývná vrata

Svařovací zástěny - sekce

Rolety - sekce

Další poznámky - sekce