Portatherm.sk Portatherm.cz
Kontaktujte nás!
+420 530 500 454
Pod Sídlištĕm 1, 636 00 Brno
info@portatherm.cz

Privátní - designové okenní fólie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Okenní fólie s efekterm pískovaného (mléčného) skla zamezuje nahlížení kolemjdoucích osob do prostor a přitom nebrání propustnosti světla přes fólii, což představuje nejvhodnější řešení. Tato fólie najde své uplatnění nejen v šatnách a koupelnách, ale také v obchodech, průmyslových objektech, masážních salónech atd.

Reflexní - zrcadlová okenní fólie zamezuje nahlížení kolemjdoucích osob do prostor díky efektu zrcadlení a přitom nebrání propustnosti světla přes fólii a z interiéru je fólie oproti mléčné průhledná. Tento zrcadlový efekt funguje pouze ve dne - zrcadlení pouze ze strany, kde je větší intenzita světla. Tato fólie najde rovněž své uplatnění nejen v šatnách a koupelnách, ale také v obchodech, průmyslových objektech, masážních salónech atd.

Okenní fólie se vzory: požadavky na částečnou průhlednost skleněných ploch v interiérech dokážeme vyřešit pomocí designových fólií. K tomuto účelu slouží fólie s různými vzory: pruhy, kostkami či mramorováním. Výborné a praktické řešení například pro klientské prostory bank či výlohy (částečné zakrytí).

 

Provádíme i odbornou montáž.

Pro dotazy nebo nezávaznou kalkulaci vyplňte prosím formulář níže nebo nás můžete kontaktovat na výše uvedených kontaktech. Je to rychlé, jednoduché a zdarma. Cenovou nabídku zpracováváme případně Vás kontaktujeme standardně nejpozději následující pracovní den.

 

VÝHODY:

zamezení nahlížení

elegantní design skla

profesionální rozdělení prostoru

 

Poptávkový formulář - nezávazná kalkulacePowered by BreezingForms