Protisluneční fólie

Představte si tu pohodu, kdy se vám v horkých měsících plných slunce nepřehřívají místnosti. Protisluneční fólie na okna účinně zamezí přehřívání interiérů a zpříjemňují nejen pracovní, ale i domácí prostředí a snižují náklady na klimatizaci. To vše bez zamezení přístupu světla.

 

Protisluneční fólie

Protisluneční okenní fólie nepropustí teplo dovnitř budovy, ale odrazí jej zpět ven, proto se jedná o nejúčinnější řešení.

Příklady využití:

Průmyslové brány Administrativní budovy a kanceláře
Průmyslové brány Haly
Průmyslové brány Střechy
Průmyslové brány Střešní světlíky
Průmyslové brány Výlohy

V montážních či výrobních halách se neřeší pouze přehřívání interiérů, ale také ztlumení světelného záření na monitory a displaye CNC strojů, které jsou tak nečitelné.

Prosklenné střechy hal nebo například vstupních vestibulů propouští neúnosné teplo od slunce. Protisluneční fólie zpříjemní pobyt uvnitř a ušetří stále zvyšující se náklady na provoz klimatizací

Velké střešní světlíky jsou výrazným zdrojem neúnosného tepla v halách. Instalace protislunečních okenních fólií výrazně sníží teplotu uvnitř budov. Protisluneční fólie je možno lepit i na polykarbonát.

Protisluneční okenní fólie do výloh nezamezí nahlížení a přitom chrání před přehříváním prodejen a filtrují nežádoucí UV záření

  • zamezení přehřívání prodejen
  • UV filtr

Příklady využití:

Průmyslové brány Rodinné domy
Průmyslové brány Byty
Průmyslové brány Zimní zahrady
Průmyslové brány Zasklené balkóny
Průmyslové brány Střešní okna

Příklady využití:

Průmyslové brány Jachta
Průmyslové brány Průmyslová vrata

Proč byste měli o protislunečních fóliích uvažovat i vy?

  • zamezují průniku až 85 % infračerveného záření (tepla)
  • zadržují až 99% UV záření
  • snižují náklady na klimatizaci

Exteriérovou nebo interiérovou protisluneční fólii?

Venkovní exteriérové protisluneční fólie jsou ideální volbou ve chvíli, kdy se primárně řeší průnik infra záření (tepla) do budovy v letních měsících. Fólie nepropustí teplo dovnitř budovy, ale odrazí jej zpět ven. Tímto venkovní protisluneční fólie poskytují maximální energetickou ochranu a jsou dokonce o třetinu účinnější než vnitřní fólie se stejnými parametry.

Interiérové protisluneční fólie na okna slouží na snížení viditelného světla a své uplatnění najdou například v kancelářích či ve skladech a továrnách (sluneční svit přímo do monitorů, displaye CNC strojů), ale dále také na snížení škodlivého UV záření, které ocení například provozy s náchylným materiálem (textilní průmysl, tiskárny). Tyto fólie slouží rovněž proti nahlížení do objektů (zrcadlový efekt).

Realizace z této kategorie

Zavřít [X]

Poptávkový formulář

Clony - head

Průjezd:

PVC pásy - head

Hladký - head

vroubkovaný - head

mrazuvzdorný - head

mrazuvzdorný vroubkovaný - head

Speciální - head

Množství - head

Okenní folie - head

Kývná vrata

Svařovací zástěny - head

Rolety - head

Další poznámky - head