Portatherm.sk Portatherm.cz
Kontaktujte nás!
+420 530 500 454
Pod Sídlištĕm 1, 636 00 Brno
info@portatherm.cz

Protisluneční okenní fólie

 

Představte si tu pohodu, kdy se vám v horkých letních měsících plných slunce nepřehřívají místnosti. Stačí jen využít vhodné pomocníky, jako jsou protisluneční fólie na okna. Ty účinně zamezují přehřívání interiérů a tím zpříjemňují nejen pracovní, ale i domácí prostředí a snižují náklady na provoz klimatizace.

Protisluneční fólie na okna regulují intenzitu slunečního záření a napomáhají k zajištění rovnoměrné teploty v místnostech. Čím dál více se však stávají oblíbené i díky svému atraktivnímu designu, který napomáhá k moderní změně vzhledu budov.

Provádíme i odbornou montáž.

Pro dotazy nebo nezávaznou kalkulaci vyplňte prosím formulář níže nebo nás můžete kontaktovat na výše uvedených kontaktech. Je to rychlé, jednoduché a zdarma. Cenovou nabídku zpracováváme případně Vás kontaktujeme standardně nejpozději následující pracovní den.

 

Proč byste měli o protislunečních fóliích uvažovat i vy? Třeba proto, že:

  • zamezují průniku až 85 % infračerveného záření (tepla)
  • zadržují až 99% UV záření
  • snižují náklady na klimatizaci

 

Interiérovou nebo exteriérovou protisluneční fólii?

Venkovní exteriérové protisluneční fólie jsou ideální volbou ve chvíli, kdy se primárně řeší průnik infra záření (tepla) do budovy v letních měsících. Fólie nepropustí teplo dovnitř budovy, ale odrazí jej zpět ven. Tímto venkovní protisluneční fólie poskytují maximální energetickou ochranu a jsou dokonce o třetinu účinnější než vnitřní fólie se stejnými parametry.

Interiérové protisluneční fólie na okna slouží na snížení viditelného světla a své uplatnění najdou například v kancelářích či ve skladech a továrnách (sluneční svit přímo do monitorů, displaye CNC strojů), ale dále také na snížení škodlivého UV záření, které ocení například provozy s náchylným materiálem (textilní průmysl, tiskárny). Tyto fólie slouží rovněž proti nahlížení do objektů (zrcadlový efekt).


Poptávkový formulář - nezávazná kalkulacePowered by BreezingForms