Pojezdové kování

Pojezdové kování

Odsouvací mechanismus slouží k odsunutí PVC lamelové clony mimo otvor pro volný průjezd. V případě, že není volný prostor vedle otvoru, kam by se clona odsouvala, je možností například kombinace více kolejnic.

Pojezdové kování

Kde není možnost PVC lamelovou clonu odsunout mimo otvor, je shrnovací mechanismus ideální volbou.

Odsouvací mechanismus

Na kolejnici k odsouvacímu mechanismu profilu „U“ se používají úchyty s možností ukotvení jak do stropu, tak i úchyty boční. Oba typy i v provedení dvojitém pro dvě kolejnice vedle sebe. Pojezdová lišta čtvercového profilu na uchycení závěsné hákovité lišty k PVC lamelové cloně se standardně dodává v povrchové úpravě nátěrem, za příplatek je možný i žárový pozink. Ovládání odsouvacího mechanismu je pouze manuální pomocí řetízku na kraji clony. Montáž a samotná manipulace je velice jednoduchá a pojízdné kování nevyžaduje téměř žádnou údržbu.

Shrnovací mechanismus

V případech, kde není možnost PVC lamelovou clonu odsunout mimo otvor, je shrnovací mechanismus ideální volbou. Lamely se otočí o 90° a shrnou ke kraji, kde zabírají pouze cca 10 až 15% z celkové šíře otvoru. Shrnovací mechanismus se používá pouze v interiéru pro otvory do výšky otvoru maximálně 3500mm. Na shrnovací mechanismus lze použít PVC pásy šíře 200 a 300mm.

Zavřít [X]

Poptávkový formulář

Clony - head

Průjezd:

PVC pásy - head

Hladký - head

vroubkovaný - head

mrazuvzdorný - head

mrazuvzdorný vroubkovaný - head

Speciální - head

Množství - head

Okenní folie - head

Kývná vrata

Svařovací zástěny - head

Rolety - head

Další poznámky - head